My sme MIA

V MIA Solutions sa zameriavame na konzistentnú systémovú integráciu, implementáciu podnikových procesov, monitoring všetkých stránok obchodných procesov, a reporting spojený s analýzou a vyhľadávaním dát.

Naši konzultanti sú zruční, skúsení, profesionálni a ochotní pomôcť kedykoľvek a s akýmkoľvek problémom. Sú znalí v oblasti implementácie TIBCO softvérov a ich využitia pre riadenie podnikových procesov, a to tak z obchodnej, ako aj technickej uskutočniteľnosti.

Riadenie podnikových procesov spolu s využitím potenciálu, ktorý ponúkajú softvéry TIBCO pomôže spoločnosti správne ju viesť a reagovať na neustále, rýchlo sa meniace konkurenčné trhové prostredie.

Naši konzultanti vám pomôžu konsolidovať vaše požiadavky, nastaviť správnu architektúru (funkcie potrebné práve pre realizovanie vášho podnikania), a následne všetko implementovať tak, aby ste mali vždy po ruke tie správne dáta.

Okrem samotných konzultácií, poradenstva a školenia sú naši experti pripravení vytvoriť vám prehľadné a interaktívne dashboardy monitorujúce aktuálny vývoj pre vás dôležitých ukazovateľov, ako aj ich predpokladaný vývoj vychádzajúci z historických dát.

Máte záujem o ďalšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.